Zakázkové šití přes internet?

Každá žena chce nosit šaty, které ji sluší. A takové šaty musí mít perfektně padnoucí střih. Musí se přizpůsobit vaší postavě, pokud se tak nestane, nejsou to ty pravé. Ne všichni se mohou pyšnit dokonale souměrnou postavou. Širší boky, užší ramena, menší či vyšší postava, to vše může znesnadnit nákup a výběr velikosti. Pokud navíc nemáte souměrnou postavu, je občas velmi těžké najít šaty, které vám budou perfektně pasovat.

Rozčiluje vás, když máte šaty v pase příliš volné, přes ramena naopak upnuté. Nevyhovuje vám délka, která vaší postavě zkrátka nelichotí? Řešení je jednoduché, nechte si dámské šaty, které se vám líbí, ušít na zakázku. Tato služba je ideální nejen pro ženy s nesouměrnou postavou. Šaty na míru, které 100% orámují postavu, ocení každá žena.

4

Proč se stresovat a riskovat, že vám objednané šaty nebudou pasovat a vy je budete muset vracet zpět? Když stačí tak málo, jen se změřit a je to! V eshopu veraal-shop.cz pak rozměry vyplníte přímo u vybraného modelu. Cena za tuto skvělou službu není ani příliš vysoká a poplatek za šití na zakázku se přičte ihned, jakmile kliknete na vybranou variantu.

Nevíte-li si rady s měřením, v eshopu vám velmi rádi poradí. Nejste si jisti, jak přesně měřit obvod boků, pasu nebo délku? Pomoci vám mohou videa, na kterých vidíte přesně, v jakých místech se konkrétní rozměr měří. Nezapomínejte, že při měření délky je nutné se měřit v obuvi. Vyhnete se tak tomu, že šaty budou kratší, než jste chtěla. Pokud nenosíte podpatky, nemusíte to při měření řešit.

196840_-1441724169_540x810_fit

Na míru si můžete nechat ušít nejen perfektně padnoucí šaty, ale i dámskou halenku. Je to snadné a vy budete mít z nákupu maximální radost!

fgfg

Více informací o zakázkovém šití zde.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Ověření: vepište správné číslo do prázdného políčka *