Představujeme Vám oblíbené značky roku 2014!

Vybírat oblečení podle značky není snadné. Zejména tehdy, pokud nemáte o značkách přehled, neznáte jejich nejnovější kolekce, zaměření a kvalitu. V tomto článku Vám představíme tři značky, které si oblíbíte, pokud máte rádi kvalitní oblečení, originální a komfortní modely, to vše za dostupné ceny.

MADONNA

Madonna nabízí svým zákazníkům modely, vyrobené podle posledních módních trendů. Najdete zde tedy oblečení, které je nejvíce IN a je určené zejména pro mladé, moderní ženy. Nabízené modely zaujmou elegantně zaměřené ženy, ale i ženy, které v módě milují uvolněnost či svůdné střihy. Můžete si vybrat z elegantních šatů, které se hodí zejména na slavnostní události, ale i z šatů, vhodných na večírek. Značka je zajímavá mimo jiné i svou cenovou dostupností. Modely jsou kvalitní, ale zároveň i cenově velmi příznivé. Oslovuje ženy v již 15 zemích a stále získává více pozornosti. Sortiment značky Madonna obsahuje: šaty, halenky, trička, topy, sukně, kalhoty, bundy, kabáty, tílka, svetry.

142987 139208

MOE

Moe klade důraz především na kvalitu, ženský styl a eleganci. Kolekce značky MOE jsou zaměřeny především na sukně, halenka, košile, šaty, tuniky a bundy. Oblečení je velmi rozmanité, návrháři lpí na dokonalých a zajímavých detailech. U mnoha modelů si můžete všimnout originálních střihů a detailech, které model dělají jedinečným. Kdo si oblíbí kolekce této značky? Zejména ženy, vyžadující originalitu, kvalitu a styl.

122872 122905

 

ENNY

Značka Enny má mnoho let zkušeností v oblasti výroby oblečení pro ženy, již více než 30 let se snaží o to, aby se ženy cítily skvěle a krásnější. Na první pohled Vás kolekce dostanou svou výraznou ženskostí, střihy, které podtrhnou nejen ženskou krásu, ale zároveň zalichotí postavě. Materiály vybírají od kvalitních výrobců a renomovaných firem. Sortiment obsahuje nejen širokou nabídku střihů, nápaditých vzorů, v neposlední řadě je nutno zmínit, že se zaměřují s výrobou na velikosti 36 – 54. Nemusíte tedy řešit výběr šatů podle velikosti, vybírat můžete pouze podle toho, co se Vám opravdu líbí. Také tato značka je cenově velice dostupná, kvalita Vás však nadchne na tolik, že budete chtít kousek z jejich kolekce za každou cenu!

142286 (1) 142421


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Ověření: vepište správné číslo do prázdného políčka *