Dámské šaty na léto zeštíhlující střihy

Kladete si otázku, kde koupit krásné, stylové šaty, vhodné na léto? Toužíte vypadat skvěle a chcete, aby Vám střih lichotil a možná i trochu vylepšil postavu? Internetový obchod veraal-shop.cz nabízí spoustu takových modelů, vyrobených podle módních trendů a střižených tak, aby zalichotily ženám s různým typem postavy. Pokud si myslíte, že oblečení nemůže Vaši postavu vylepšit, jste na omylu, přeci jen šaty dělají člověka!

Zeštíhlující šaty, jak je poznám?

Jak vybrat model, který Vaši postavu vylepší a opticky zeštíhlí? Nejlépe si vedou šaty, které mají na bocích kontrastní vsadky. Počátek tohoto trendu je na přehlídkových molech, kde se kontrastní vsadky využívají velice často, ať už u šatů, halenek či kalhot. Pokud tedy chcete Vaši postavu opravdu zeštíhlit, zejména boky a pas, je vhodné zvolit dámské šaty, které mají po stranách vsadky v kontrastní barvě. Pohled je zaměřen na střední část a postava je pak vnímána mnohem užší, než doopravdy je. Na následujících fotkách se můžete přesvědčit sami, vypadá to skvěle, co myslíte?

Dámské bavlněné mini šaty
124641Dámské pouzdrové šaty
105294

Chci schovat větší bříško, jak na to?

Je to stejně snadné, jako zeštíhlení pasu a boků! Díky chytrému střihu a módním detailům, si nikdo nevšimne, že Váš pas není dokonalý a bříško není ploché. Každá postava má své nedokonalosti, v eshopu www.veraal-shop.cz se zaměřují i na takové postavy, které nejsou jako vystřižené z přehlídkových mol, a proto zde naleznete nabídku moderních šatů, které Vám splní to, po čem toužíte, vypadat štíhle a sexy! Rada pro Vás: dámy s větším bříškem, by se měly vyvarovat jednoduchým střihům, tedy těm, které jsou v pase splývavé. Naopak Vám zalichotí šaty, které mají nějakým způsobem zdobený pas. Nařasení v pase či na bocích, zavinovací střihy, to s Vaší postavou udělá zázraky! Na následujících fotkách můžete vidět střihy šatů, vhodných pro dámy s větším bříškem.

Dámské krátké mini šaty zelené
134870Královsky modré pouzdrové šaty
105371

Široká nabídka dámských šatů dnes zaručuje nejen velký výběr, ale také možnost, aby si každá žena našla takové šaty, které právě jí dokonale padnou. Pokud si nevíte rady, nechte si poradit na info@veraal-shop.cz, kde Vám rádi s výběrem pomohou.

Šaty z úvodní fotky:
Růžové dámské šaty s knoflíky
Zelené pouzdrové šaty


1 Comments on this post

  1. Pro svojí postavu jsem zvolila pouzdrové šaty. 🙂 Dokonale mi padnou a jsem s nimi maximálně spokojená 🙂

    Alina / Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Ověření: vepište správné číslo do prázdného políčka *